Ece Demirpençe, lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümünde tamamlamış olup, İstanbul Teknik Üniversitesi, Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans Programı mezunudur. İş hayatına 2003-2005 yılları arasında Proje Yönetim A.Ş. bünyesinde Gayrimenkul Geliştirme Danışmanı olarak başlayan Demirpençe, 2005 yılında, Hollanda merkezli Multi Development firmasında kariyerine devam ederek, burada 10 yıl süresince büyük ölçekli, uluslararası gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve yönetilmesi alanında sırasıyla Proje Müdür Yardımcısı, Ticari Proje Müdürü, Yatırım ve Operasyonlar Direktörü ve Ticari Direktör görevlerinde bulundu. 2016 yılında Amerika Birleşik Devletleri'ne giderek online perakende alanında şirketini kurdu ve kendi markası ile girişimcilik ekosisteminde başarılı bir yol aldı. 2023 yılı başında Akfen Holding'de Gayrimenkul Geliştirme Koordinatörü olarak göreve başlayan Ece Demirpençe, 2024 yılı itibariyle vekaleten Akfen GYO Genel Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

İstanbul Alman Lisesi ve ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun olan Cüneyt Baltaoğlu profesyonel iş hayatına 1994 yılında yapımı Rusya’nın Tyumen şehrinde Gama İnşaat tarafından üstlenilen bir otel projesinde görev alarak başlamıştır. 1995-1998 yılları arasında Koray-Enka ortaklığı ile Moskova’da, sonrasında Koray İnşaat ile İstanbul’da emlak geliştirme/yatırım projelerinde çalışan Baltaoğlu, 1999-2001 yılları arasında Erasmus Üniversitesi - Rotterdam School of Management’ta MBA eğitimi almıştır. Bunu takiben çalışma hayatına Moskova’da Bertelsmann grup bünyesindeki Lycos-Europe genel müdürü olarak devam etmiş olup, 2007 yılından itibaren Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Rusya Yatırım Projeleri Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

1993 yılında Bilkent Üniversitesi, Turizm Otelcilik Bölümü’nden mezun olan Memduh Okyay Turan, profesyonel iş yaşamına Antalya Club Hotel Sera City&Resort ve Antalya Dedeman Convention’da başlamıştır. Turizm Bakanlığı Seyahat Acenteleri Enformasyon Belgesi sahibi olan Turan, daha sonra Mega Residence Hotel Front Office Management, Mega Residence Sales&Marketing bölümlerinde yöneticilik yapmıştır. St. Paul Tourism&Travel Agency ve Mersin Hotel Chain Group’ta Genel Müdürlük ve Genel Koordinatörlük görevlerinde bulunan Turan, daha sonraki yıllarda yine aynı gruba bağlı City Residence’da ve Kuşadası Mersin Beach Resort’ta Genel Koordinatörlük görevini yürütmüştür. 2005 yılında Akfen Ailesi’ne katılan Turan, 2008 yılından bu yana Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nda Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

1994 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olan Yusuf Anıl kariyerine 1988 yılında başlamış, 1995 yılında askerlik görevini tamamladıktan sonra 1996-2000 yılları arasında Tam Şirketler Grubunda Muhasebe ve Mali İşler Müdürlüğü görevini yapmış, 2000 ve 2004 yılları arasında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Bürosu faaliyetini devam ettirmiştir. 2004-2007 yılları arasında Borusan Holding’e bağlı Borusan Telekom A.Ş. ve diğer Teknoloji şirketlerinin Muhasebe Müdürlüğü görevini yürütmüş, 2008 yılı Şubat ayından itibaren de Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nda Muhasebe Müdürü olarak çalışan Anıl, 2018 yılı itibariyle Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. 2001 yılında SMMM Belgesi ve 2014 yılında Kamu Gözetim Kurumu Bağımsız Denetçi Belgesi sahibidir.

Mustafa Emre Yılmaz profesyonel iş hayatına 2008 yılında Deloitte Touche Tohmatsu Ltd. şirketinde bağımsız denetçi olarak başlamış olup 2011 yılı sonuna kadar Kıdemli Denetçi olarak üretim, gayrimenkul, hızlı tüketim ve enerji sektörlerindeki şirketlere danışmanlık hizmetleri vermiştir. Sonrasında İç denetçi olarak 2011-2013 yılları arası Global Yatırım Holding A.Ş.’de, Kıdemli iç denetçi olarak da 2013-2016 yılları arasında Türk Telekom A.Ş.’nin tüm grup şirketlerinde mali, uygunluk, performans ve hile denetimlerini gerçekleştirmiştir. 2016-2018 ve 2020-2022 yılları arasında halka açık olan GSD Holding A.Ş.’de sırası ile Finansal Kontröler ve Yatırımcı İlişkileri ve Finans Müdürü olarak görev almıştır. 2018-2020 yılları arasında da Finansal Kontrolör ve Hazine Müdürü olarak Enerco Enerji Sanayi Tic. A.Ş.’de çalışmıştır. 2022 Eylül ayı itibarıyla Akfen GYO A.Ş.’de Yatırımcı İlişkileri Direktörü olarak göreve başlayan evli, 2 çocuk babası M. Emre Yılmaz Yeditepe Üniversitesi  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü ve Yeditepe Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans (MBA) mezunudur.

Üst Yönetim
ECE DEMİRPENÇE
1
ECE DEMİRPENÇE
Genel Müdür (V.)
CÜNEYT BALTAOĞLU
2
CÜNEYT BALTAOĞLU
Rusya Projeleri Koordinatörü
MEMDUH OKYAY TURAN
3
MEMDUH OKYAY TURAN
Genel Müdür Yardımcısı - Operasyon
YUSUF ANIL
4
YUSUF ANIL
Genel Müdür Yardımcısı - Mali İşler
M. EMRE YILMAZ
5
M. EMRE YILMAZ
Yatırımcı İlişkileri Direktörü