01
02
03
04
05
01
02
03
04
05
BODRUM LOFTISPARTA ve KÜTAHYA ÖĞRENCİ YURTLARINovotel İstanbul Bosphorus İBİS OTELNOVOTEL
BODRUM-MUĞLA
BODRUM LOFT
Bodrum Loft 57 dönümlük arazi üzerine inşa edildi. Projede inşaat izninin yaklaşık yüzde 70’i kullanılarak geliştirilen tasarımda peyzajın öğeleri üzerinden ve araziye-özel kararlarla biçimlenerek tasarlandı.
DEVAMINI OKU
ISPARTA ve KÜTAHYA
ISPARTA ve KÜTAHYA ÖĞRENCİ YURTLARI
Toplam 126 bin metrekarelik inşaat alanı ve 7.232 öğrenci kapasiteli öğrenci yurtları
DEVAMINI OKU
KARAKÖY-İSTANBUL
Novotel İstanbul Bosphorus
Akfen GYO tarafından İstanbul’un en eski ticaret merkezlerinden biri olan Karaköy’ün merkezinde beş yıldızlı olarak yatırımı gerçekleştirilen 200 odalı Novotel İstanbul Bosphorus (Karaköy) hizmete açılmıştır.
DEVAMINI OKU
ESENBOĞA - ANKARA
İBİS OTEL
2014 yılının Eylül ayında işletmeye açılan Ibis Otel Esenboğa-Ankara, Esenboğa Havalimanı’na yalnızca 2 km mesafede, Ankara kent merkezine ise 28 km uzaklıktadır.
DEVAMINI OKU
İSTANBUL
NOVOTEL
Novotel İstanbul arazisi, Havalimanına 10 km, Taksim’e 11 km mesafede İstanbul’un tarihî bölgelerine ve iş merkezlerine olan yakınlığıyla ticari ve turistik amaçlı seyahatler için uygun bir konaklama noktasıdır.
DEVAMINI OKU

KISACA AKFEN GYO

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş’nin ana faaliyet konusu, gayrimenkule dayalı sermaye piyasası araçlarına yatırım yapmak, gayrimenkul portföyü oluşturmak ve geliştirmektir.

Akfen GYO 11 Mayıs 2011 tarihinde halka açılmıştır ve bu tarihten itibaren ‘AKFGY ’ hisse kodu ile BİST’de işlem görmektedir.

DEVAMINI OKU
project
project

PROJELER

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. operasyonda olan Türkiye’de 10 Ibis Otel ve 5 Novotel, KKTC’de Merit Park, Rusya’da 4 Ibis Otel ve 1 ofis binası, Bodrum’da Bodrum Loft lüks Tatil Köyü, Isparta ve Kütahya’da Öğrenci Yurtları ve İstanbul Söğütlüçeşme’de ticari, Bodrum Yalıkavak’ta villa ve Milas Kıyıkışlacık’ta turistik olmak üzere devam eden 3 projesi ile birlikte toplam 27 projeli bir portföye ulaşmıştır.

DEVAMINI OKU