Gizlilik

GİZLİLİK

Site Telif Hakları

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş (Akfen GYO) web sitesine ait tüm haklar saklı tutulmakla beraber web site içeriği (metin, görsel, ses, video, animasyon vb dosyalar) 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereğince telif altında tutulmaktadır. Akfen GYO’nun izni ve onayı olmaksızın hiçbir içerik, ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz


Kişisel Bilgiler

Sitede ziyaretçilerin kendi rızaları ile Akfen GYO’ya iletmiş oldukları bilgiler, gizli tutulmakta; ancak Akfen Holding ve şirketler içerisinde hizmet ve faaliyetlerimizden haberdar olunabilmesi açısından kullanılabilecektir.


Logolar ve İmajlar

Akfen GYO web sitesinde yayımlanan tüm logolar, amblemler ve imajlar; Akfen GYO’nun izni ve onayı olmaksızın kopyalanamaz ve kullanılamazlar.


Paylaşılan Bilgiler

Akfen GYO web sitesinde yayımlanan tüm bilgiler; doğru oldukları varsayılarak paylaşılmakla beraber hatalı, eksik ya da güncellenmemiş olabilir. Bilgilerin neden olabileceği doğrudan veya dolaylı zararlar ile ilgili olarak sorumluluk kabul edilmez.
Üçüncü partilerden tedarik edilen içerikler için ise Akfen GYO sorumluluk kabul etmemektedir. Akfen GYO, gerekli koşullar dahilinde hiçbir uyarı yapmaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bilgilerde karşılaşılabilecek yazım hataları, anlatım bozuklukları gibi hatalardan dolayı sorumluluk üstlenilmez.


Kabul

Site ziyeretçileri, gizlilik kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Yönlendirme yapılan alt sitelerde ise bazı eklemeler olabilmekle beraber gizlilik kuralları benzerlik göstermektedir.