01
02
03
04
01
02
03
04
Novotel İstanbul Bosphorus İBİS OTELMERİT PARKNOVOTEL
KARAKÖY-İSTANBUL
Novotel İstanbul Bosphorus
Akfen GYO tarafından İstanbul’un en eski ticaret merkezlerinden biri olan Karaköy’ün merkezinde beş yıldızlı olarak yatırımı gerçekleştirilen 200 odalı Novotel İstanbul Bosphorus (Karaköy) hizmete açılmıştır.
DEVAMINI OKU
ESENBOĞA - ANKARA
İBİS OTEL
2014 yılının Eylül ayında işletmeye açılan Ibis Otel Esenboğa-Ankara, Esenboğa Havalimanı’na yalnızca 2 km mesafede, Ankara kent merkezine ise 28 km uzaklıktadır.
DEVAMINI OKU
KKTC
MERİT PARK
5 yıldızlı Merit Park Otel, 253 standart odasının yanı sıra iki engelli odası, 27 süit oda, iki delux oda, iki kral dairesi olmak üzere toplam 286 oda, iki restoran, SPA merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzu, toplantı ve konferans salonuyla hizmet vermektedir.
DEVAMINI OKU
İSTANBUL
NOVOTEL
Novotel İstanbul arazisi, Havalimanına 10 km, Taksim’e 11 km mesafede İstanbul’un tarihî bölgelerine ve iş merkezlerine olan yakınlığıyla ticari ve turistik amaçlı seyahatler için uygun bir konaklama noktasıdır.
DEVAMINI OKU

KISACA AKFEN GYO

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş’nin ana faaliyet konusu, gayrimenkule dayalı sermaye piyasası araçlarına yatırım yapmak, gayrimenkul portföyü oluşturmak ve geliştirmektir. Uzmanlık alanı orta sınıf otel projeleri geliştirmek ve inşa ettirmek olan Akfen GYO, Avrupa’nın en büyük uluslararası zincir otel işletmecisi olan Accor ile stratejik işbirliği kapsamında Ibis ve Novotel markaları altında şehir oteli projeleri geliştirmektedir.

DEVAMINI OKU
project
project

PROJELER

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. operasyonda olan İstanbul’da Ibis ve Novotel, Esenyurt’ta Ibis, Ankara’da Ibis, Eskişehir’de Ibis, Trabzon’da Novotel, Kayseri’de Ibis ve Novotel, Gaziantep’te Ibis ve Novotel, Bursa’da Ibis, Adana’da Ibis, İzmir’de Ibis Otel, Rusya Yaroslavl’da Ibis, Samara’da Ibis, Kaliningrad’da Ibis, ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ise beş yıldızlı Merit Park Otel ile inşaatları devam eden Tuzla’da Ibis, Rusya Moskova’da Ibis ve Karaköy’de Novotel projeleri ile birlikte toplam 20 otellik bir portföye ulaşmıştır.

DEVAMINI OKU
2018
FAALİYET RAPORU
İNDİR
awards

ÖDÜLLER

Akfen GYO'nun gayrimenkul yatırımı konusunda Dünya'nın önde gelen kurum ve kuruluşlarından almış olduğu ödüller, ayrıca bu gayrimenkullerin aldığı kalite ve başarı ödülleri...
DEVAMINI OKU